Holländsk skola 1700-tal
2015-05-14
310825
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
HOLLÄNDSK SKOLA (1700-tal): Korsfästelsen, olja på pannå, 47 x 34 cm
Ytskador, retuscher