Oljemålning 1800/1900-tal
2015-05-13
310814
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800/1900-tal, Läsande och rökande man, bär signatur, olja på pannå, 28x19 cm