Lohan
2015-05-20
310775
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LOHAN, trä, Qing dynastin (1644-1912), skulpterad och polykromt bemålad, senare pall medföljer, höjd 102 cm
Torrsprickor, skador, lagning