Roland Svensson färglitografi
2015-05-13
310770
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, 212/360, färglitografi, bladmått 60x45 cm
Passepartouten ligger över "titeln"