Roland Svensson färglitografi
2015-05-13
310769
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sandhamnshålet", signerad Roland S, 212/360, färglitografi, 46x33 cm