Jules Schyl olja
2015-05-25
310671
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JULES SCHYL (1893-1977), stilleben med fruktskål, olja, signerad Schyl, à tergo signerad och daterad Schyl -36 sept, ca 24x33 cm
Släppt något från ramen