Oidentifierad konstnär, Stilleben med apelsiner
2015-05-16
310662
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Stilleben med apelsiner, olja på duk fäst pannå, 44,5x59 cm