Bordslampa 1960/70-tal
2015-05-13
310658
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1960/70-tal, etikettmärkt AWF, höj och sänkbar, kromad kupa på svartlackerad fotplatta, maxhöjd 45 cm
Ytslitage