Arthur Percy oljemålning
2015-05-13
310644
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARTHUR PERCY (1886-1976), Kustband, signerad och daterad Percy 1947, olja på pannå, 36x44 cm