Stekfat Kina
2015-05-13
310641
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, famille rose, konturerat brätte, emaljdekor med blommor, längd 38x31 cm
Smärre kantnagg