Byrå i empirestil
2015-05-13
310567
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1900-tal, empirestil, beslag i mässing, 4 lådor, mahognyfanér, lejontassar, höjd 81,5, 93x48 cm
Slitage