Oljemålning 1800-tal
2015-05-18
310565
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets första hälft): Parkscen med fåglar och apa, olja på duk, ca 74x55 cm
Smärre färgbortfall