Glasservis 1900-talets första hälft
2015-05-12
310561
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GLASSERVIS, ca 45 dlr, 1900-talets första hälft, bestående av: 14 champagneglas, 11 snapsglas, 8 vitvinsglas, 4 rödvinsglas, 8 starkvinsglas
Nagg