Takarmatur art deco
2015-05-12
310517
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1920/30-tal, art deco, bemålad plåt samt glas, dekor av mässing, 7 ljuspunkter, höjd ca 59 cm
Bruksslitage