SCROLL Kina
2015-05-13
310513
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SCROLL, Kina 1900-tal, dekor av bambublad och kalligrafi, stämpelsignerad, bildmått 104x52 cm