Skrivbord nyrokoko
2015-05-13
310500
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanerat med olika träslag, bland annat rot, höjd 75, 109x58
nyckel och ett lås saknas, skivan med fläckar