Spegel empire
2015-05-12
310493
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-tal, empire, förgylld och bemålad, dekor i pastelage, höjd 99 x 53 cm
Senare glas, senare bemålning och förgyllning