Fernandez Arman färglitografi
2015-05-11
310443
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FERNANDEZ ARMAN (Frankrike, 1928-2005): Komposition violin, signerad Arman, 19/300, färglitografi, ca 60 x 39,5 cm