Stanislaw Zoladz oljemål
2015-05-11
310426
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STANISLAW ZOLADZ (född 1952): Stilleben, signerad och daterad Zoladz -79, olja på duk, ca 63x82 cm