Golvlampa 1900-talets mitt
2015-05-11
310402
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i trä och mässing, total höjd ca 193 cm
Slitage