Karl Höglund litografi
2015-05-11
310353
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 800 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Sommardansen, signerad Karl Höglund, E. A., färglitografi, bladmått ca 79x59 cm
Med dedikation från konstnären