Karl Höglund litografi
2015-05-11
310340
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Cykeltrio, signerad Karl Höglund, E. A., färglitografi, bladmått ca 60x44 cm
Med dedikation från konstnären