Karl Höglund litografi
2015-05-11
310337
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Bröllopsdans, signerad Karl Höglund, E.A., färglitografi, ca 55x78 cm
Med dedikation från konstnären