Ampel 1800-tal
2015-05-09
310312
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
AMPEL, Karl Johan, för 3 ljus, bemålad plåt, dekor med lejonmaskaroner, höjd ca 24 cm
Renoverad kompleterad, slitage