Astrid de Wolfe oljemålning
2015-05-09
310310
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRID DE WOLFE (född Munthe, 1926): "Träd i vårljus", monogramsignerad A.M.d.W., olja på duk, ca 48x40 cm
Smärre tryckskada, färgbortfall