Richard Lacroix sju färgserigrafier
2015-05-09
310294
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RICHARD LACROIX (född 1939): Danses Carrees, komplett svit med 7 färgserigrafier, signerade och numrerade Richard Lacroix 73, 58x58 cm, oramade