Olle Bonnier färglitografi
2015-05-09
310282
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE BONNIER (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, 171/310, färglitografi, ca 46x60 cm