Bengt O Abrahamsson oljemålning
2015-05-09
310215
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT O ABRAHAMSSON (född 1924): Stadsbild med hamnpir, signerad och daterad Bengt O Abrahamsson-77, olja på duk, 53x65 cm