Joakim Allgulander
2015-05-09
310212
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Moonwalkers", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 70/240, färglitografi, ca 41x59 cm, oramad