Joakim Allgulander
2015-05-09
310210
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Lost", signerad och numrerad Joakim Allgulander, 78/240, färglitografi, 42x61 cm, oramad