Gunilla Mann oljemålning
2015-05-09
310184
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
GUNILLA MANN (född 1947): Djurgården, signerad Gunilla Mann, olja på duk, ca 27x35 cm