Stickert
2015-05-28
310177
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STICKERT, 1800-tal, böjd klinga, fäste i förgylld mässing, kavel av ben, längd 40 cm, delar av balja med 2 mässingsbeslag
korrsoion, delar saknas