Takarmatur 1940/50-tal
2015-05-08
310173
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
TAKARMATUR, 1940/50-tal, vitlackerad metall, justerbar, mässing, samt teak, längd 176 cm
Skärm saknas, bruksslitage