Ring18 k guld rubiner och diamanter
2015-05-13
310172
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 800 SEK |
RING, 18 k guld, 8 carréslipade rubiner, 6 briljanter totalt ca 0,06 ct, 1990-tal, ringstorlek ca 16 mm, vikt ca 2 g
Rubiner med smärre slitage