Byrå teak
2015-05-08
310112
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BYRÅ, 1950/60-tal, teak, fyra lådor, höjd 86, 81x57 cm, nyckel finns
Ytskador