Kurt Ullberger oljemålning
2015-05-08
310076
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KURT ULLBERGER (1910-2008): Stilleben, signerad K Ullberger, olja på pannå, ca 75 x 59 cm