Spegel 1800-talets andra hälft
2015-05-08
310068
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGEL, 1800-talets andra hälft, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, ca 75x60 cm
Smärre pastellageskador