Assietter Kina
2015-05-07
309924
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ASSIETTER, 3 st, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, diameter ca
Hårsprickor, nagg