Knut Hanqvist
2015-05-06
309912
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KNUT HANQVIST (1904-1981): "Höst", signerad och daterad K. Hanqvist, olja på duk, 65x81 cm