Urna med lock Kina
2015-05-06
309821
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
URNA, med lock, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i famillerosefärger av blommor, locket i skulpterat trä av genombruten dekor, total höjd ca 11,5 cm
Smärre mynningsnagg