Olle Olsson Hagalund färglitografi
2015-05-06
309765
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med fruktkorg, signerad Olle Olsson Hagalund, 119/360, färglitografi, ca 67x45 cm
Gulnader