Erik Olson färglitografi
2015-05-06
309694
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986), surrealistisk ansikte, signerad och daterad 1974, EA, färglitografi, 41 x 34 cm