Wilfredo Lam färglitografi
2015-05-06
309692
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982), figurkomposition, signerad, 125/125, färglitografi, bladmått 57 x 44,5 cm