Alexandre Fassianos färglitografi
2015-05-06
309686
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935), figurscen, signerad A Fassianos, 67/150, färglitografi, 64 x 90 cm
Skadat glas