Ulf Trotzig
2015-05-06
309670
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, Vence 89, 76/185, färglitografi, bildmått 50x70 cm, oramad
Smärre hanteringsveck