Anders Palmér
2015-05-06
309649
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Strandvägen, signerad Palmér, olja på duk, 66x114 cm