Glasskål design Sven Palmqvist

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN PALMQVIST, skål, Orrefors, glas med skiftande dekor i turkos, signerad, höjd ca 11, längd ca 19 cm

Bruksslitage

309540

2015-05-06