Stig Claesson färglitografi
2015-05-06
309531
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
STIG CLAESSON, (Slas) (1928-2008): Utsikt mot slottet, signerad Stig Claesson, 17/20, färglitografi, bladmått 63x94 cm
PROVENIENS: Konstnärens familj