Bengt Landin
2015-05-06
309513
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENGT LANDIN (född 1933): (2) Komposition med tuppar, signerade och numrerade Bengt Landin 67/250 samt 148/250, färglitografier, bildmått ca 69x53 cm vardera