Stolar gustaviansk stil
2015-05-05
309473
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, 1900-talets slut, gustaviansk stil, sitthöjd ca 44 cm
Slitage, fläckar, färgbortfall